czwartek, 7 czerwca 2012

No i jestem...



Mała, czarna, bywa wredna;] kiedyś działała tylko w srebrze sprawy finansowe zmusiły ją do działania w innych dziedzinach:) a tu kilka wspomnieniowych, Swarovski i srebro 925.

2 komentarze:

Aicena pisze...

śliczne są :) witam i dziękuje za odwiedzinnki :) pozdrawiam

bieleszka pisze...

Dziękuję za wizytę:)ciekawa biżu i świetne zdjęcia! :)

Prześlij komentarz