czwartek, 7 czerwca 2012
Browse » Home »
» No i jestem...
No i jestem...
Mała, czarna, bywa wredna;] kiedyś działała tylko w srebrze sprawy finansowe zmusiły ją do działania w innych dziedzinach:) a tu kilka wspomnieniowych, Swarovski i srebro 925.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
2 komentarze:
śliczne są :) witam i dziękuje za odwiedzinnki :) pozdrawiam
Dziękuję za wizytę:)ciekawa biżu i świetne zdjęcia! :)
Prześlij komentarz